O nás

Společnost Antonín Daněk působí na trhu od roku 1991. Hlavní činností je výroba, montáž a prodej dřevěných eurooken, střešních oken a vchodových dveří.

Od počátku byla zaměřena na výrobu vlastních střešních oken. S rostoucí poptávkou rozšířila svou působnost na výrobu dřevěných eurooken a dřevěných vchodových dveří. Mimo tyto základní produkty nabízíme zákazníkům i širokou škálu příslušenství jako jsou žaluzie, interiérové a exteriérové okenní parapety, sítě proti hmyzu, venkovní markýzy, vnitřní rolety a další doplňky. Díky tomu jsme schopni zákazníkům poskytnout komplexní služby v oblasti naší působnosti.

Hlavní důraz při naší činnosti klademe na kvalitu služeb pro zákazníka. Celý proces začíná výběrem vhodných materiálů pro výrobu, samotnou výrobou a končí odborně provedenou montáží a později např. servisem. V rámci ověření kvality výroby vlastníme protokoly o zkouškách předmětných výrobků. Certifikáty výrobků vydalo Centrum stavebního inženýrství, a.s. Praha, pr. Zlín. Tím získáváme jistotu, že náš zákazník dostává kvalitní výrobek, který odpovídá posledním trendům v oblasti výroby dřevěných oken.

Vzhledem k poptávce našich zákazníků jsme do naší nabídky zařadili i plastová okna a dveře. Nově nabízíme také plastová okna s certifikátem Greenline. Profily Greenline plní cíl Evropské komise pro životní prostředí vyloučit použití olova jako stabilizátoru v průmyslové výrobě. Od roku 2010 nabízíme i interiérové dveře.

V roce 2009 se naše výrobky dostaly na seznamy programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám.

 

Našim zákazníkům nabízíme kromě kvalitních výrobků také:

  • Seznámení s výrobky a materiály, které Vám chceme nabídnout včetně ukázky vzorků
  • Provedení návrhu oken tak, aby se co nejvíce snížily náklady na jejich pořízení
  • Zpracování přesné cenové nabídky
  • Návštěvu přímo u Vás v termínu a době, která Vám bude vyhovovat
  • Montáž popř. demontáž oken a dveří

Po případné realizaci nabízíme do jednoho roku 1 bezplatné seřízení a kontrolu oken. Další servis provedeme kdykoliv na žádost našeho zákazníka.

Záruka na naše výrobky je po dobu pěti let. Samozřejmostí je, že ani po takto dlouhé době se k našim zákazníkům neobracíme zády. V případě poškození námi dodaných výrobků vycházíme maximálně vstříc při řešení jakýchkoliv problémů, ať už se jedná o zasklení při rozbití skleněných výplní, nebo poškození kování či povrchové úpravy. Přitom cenu oprav stanovujeme pouze v nejnižších výrobních a režijních nákladech.